کابین ، جامع ترین سامانه هوشمند درخواست تاکسی ، طراحی شده توسط جمعی از نخبگان ایرانی حوزه فناوری اطلاعات داخل و خارج از کشور است که با هدف امنیت برتر ، خدمات حمل و نقل داخل شهری را برای افراد حقیقی و حقوقی با استفاده از ناوگان تاکسیرانی تهران ارایه میدهد. کابین از طریق  نصب اپلیکیشن بروی تلفن همراه ( اندروید و IOS ) و پنل سازمانی ، شما را با نزدیکترین رانندگان تاکسی مجرب مرتبط میسازد همچنین جهت سهولت در امر پرداخت راههای متنوعی برای مسافران و سازمانها در نظر گرفته که از آن جمله میتوان پرداخت نقدی ، اینترنتی، اعتباری و کارت خوان را نام برد.

 

کابین ، با درنظر گرفتن حفظ حریم خصوصی مخاطبین ، برای اولین بار در ایران اقدام به ایجاد راهکاری مبتنی بر عدم دسترسی رانندگان و مسافران به شماره شخصی یکدیگر کرده و این ویژگی را بعنوان یکی از قابلیت های منحصر به فرد این حوزه در اختیار مخاطبین قرار میدهد .

برای داشتن یک سفر درون شهری با خیالی آسوده ، مطمئن ،شفاف و امن فقط کافیست که  مبدا و مقصد  را انتخاب و درخواست سفر نمایید تا با رانندگان حرفه ایی تاکسیرانی تهران همسفر شوید ،در عین حال میتوانید  مسیر سفر را هم به صورت زنده ملاحظه کنید یا به اشتراک گذارید  .داشتن داشبورد شخصی یکی دیگر از مزیتهای کابین میباشد که امکان شخصی سازی را دارد.

تیم پشتیبانی کابین در تمام ساعات شبانه روز و در روزهای تعطیل هم با شما خواهد بود.

ورود به صفحه دانلود سرویس عمومی کابین